Pars Kırıkkale Boyasız Göçük Düzeltme Hizmetler

Pars Kırıkkale Boyasız Göçük Düzeltme Merkezi, Kırıkkale Boyasız Göçük Düzeltme, Pars Kırıkkale Boyasız Göçük Düzeltme Hizmetler,

BOYASIZ Göçük Düzeltme

Boyasiz göçük düzeltme, oto pars kırıkkale, pars kırıkkale, pars boyasız göçük düzeltme, oto pars boyasız göçük düzeltme, göçük düzeltme, göçük çektirme, göçük vakum

pars kırıkkale boyasız göçük düzeltme

Aracınızın bakımını düzenli olarak yapan biriyseniz, bu seferlik kendinize Boyasız kaporta göçük düzeltme (Paintless Dent Repair) tekniğiülkemizde son yıllarda popüler olan Amerika menşeili bir oto kaporta hasarı onarım yöntemidir. Bu teknikte araçlardaki göçükler, vakumlama yöntemi ile çekilerek veya masaj yöntemi adı verilen, boyasız göçük düzeltme işlemi için profesyonel olarak tasarlanmış metal çubuklar ile, kaportanın arkasından itilerek düzeltilir.

Dolu Hasarı Tamiri

Genellikle ilkbahar ve sonbahar aylarında hava sıcaklığının aniden değişmesiyle oluşan dolunun, otomobillerin üzerine yağması sonucu araç kaportalarında göçükler oluşmaktadır. Dolu göçükleri boyasız göçük düzeltme yöntemi ile düzeltilebilir hasarlardır.

Dip Köşe Temizlik

Yeni bir araç mı aldınız veya aracınızı satmayı mı düşünüyorsunuz? Eksiksiz, dip köşe temizliğimizle aracınızın fabrikadan yeni çıkmış gibi güzel görünmesini sağlayalım.

 

Seramik Kaplama

Seramik kaplama, aracın alaşım ve boyalarında, zaman içinde oluşabilecek zararları engellemek amacıyla geliştirilmiş bir üründür. Kaporta yüzeyindeki gözeneklerin derin noktalarına kadar nüfuz etmektedir. Araç yüzeyinin yeni bir katmanı olarak yüzeyin uzun süre aşınmasını,renk atmasını, okside olmasını, reçine ve kuş pisliği gibi etkenlerle zarar görmesini engeller.

Pasta-Cila-Boya Koruma

Güneş ışınları, böcek, dolu gibi etkenlerden dolayı meydana gelen zararlardan korumak amaçlı Pasta-Cila-Boya Koruma yaptırmanız gerekir.

Sigara Yanığı Tamiri

Aracınızın içindeki sigara yanıklarını dert etmeyin! PARS’a geldiğiniz zaman hepsi ilk gün ki gibi tertemiz olucak.

Deri Direksiyon Kılıfı Dikme

Aracınızın direksiyonu en yeni derilerimizle yenileyelim !

Boya Rötuşu

Araçlardaki küçük boya kalkmalarını ve çizikleri giderme işlemine rötuş işlemi adı verilir ve söz konusu hasarlar araçların boya kodlarına özel üretilen oto rötuş boyaları ile kapatılır.

Oto Far Temizliği

Kararan ve verimini kaybeden farları eski haline dönüştürüyoruz.

Oto Cam Kırığı Tamiri

Oto camlarınızda kırık olduğu zaman hemen bize gelin! Merak etmeyin aracınız zarar görmeden camlarınız eski haline gelecek.

Oto Cam Filmi

Cam filmi  yüksek performanslı metalik polyester ile kaplı malzemeden yapılan cam yüzeylerde güneş ve zararlı UV ışınları izolasyonu sağlayan malzemelerdir.