Kırıkkale Boyasız Göçük Düzeltme

Oto Pars Kırıkkale Boyasız Göçük Düzeltme Merkezi’ne hoşgeldiniz! Hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgi edinmek ve bazı araştırma konularını okumak için blogumuzu takip etmeyi unutmayın! Boyasız Göçük Düzeltme Nedir ? Boyasız Göçük Düzeltme hangi araçlara uygulanır? Boyasız Göçük Düzeltme Nasıl Yapılır ? Boyasız Göçük Düzeltme İşlemi sonunda aracım değer kaybeder mi? Oto Pars Boyasız Göçük Düzeltme nedir ? Oto Pars Kırıkkale Boyasız Göçük Düzeltme Merkezi Nerede ? Boyasız Göçük Düzeltme Maliyeti nedir ?

 

Kırıkkale Boyasız Göçük Düzeltme Nedir?

Boyasız kaporta göçük düzeltme (Paintless Dent Repair) tekniği ülkemizde son yıllarda popüler olan Amerika menşeili bir oto kaporta hasarı onarım yöntemidir. Bu teknikte araçlardaki göçükler, vakumlama yöntemi ile çekilerek veya masaj yöntemi adı verilen, boyasız göçük düzeltme işlemi için profesyonel olarak tasarlanmış metal çubuklar ile, kaportanın arkasından itilerek düzeltilir.

Hangi araçlara uygulanır?

Boyasız göçük düzeltme yöntemi her türlü araçta uygulanabilir. Bu yöntemde en önemli nokta düzeltilecek alanın daha önce boyanmamış olmasıdır. 

oto pars kırıkkale boyasız göçük düzeltme

kırıkkale boyasız göçük düzeltme

Neden boyasız göçük düzeltme?

  • Aracınız boyasız onarıldığından, orijinali halini korur, değer kaybetmez. 

  • Boyanarak 3-4 günde onarılan bir hasar, boyasız göçük düzeltme ile ortalama 1 gün gibi kısa bir sürede halledilir.

  • Aracınızboyasızonarıldığından, orijinali halini korur, değer kaybetmez. 

  • Boyanarak 3-4 günde onarılan bir hasar, boyasız göçük düzeltme ile ortalama 1 gün gibikısa bir süredehalledilir.

  • Yetkili servisler, boyasız onarılabilir hasarlar için çoğu zaman parça değişimi istemektedir. Bu durumda aracınız için hasar kaydı kaydı oluşacaktır. Boyasız göçük düzeltme ilearacınızda (TRAMER)  kaza kaydı oluşmaz.

  • Boyasız göçük düzeltme ile kaza kaydı oluşmadığından kasko yaptırırkenkasko maliyetleriniz düşük olur.

  • Kasko gerektiren yüksek ücretli hasar durumunda, boyasız göçük düzeltme yöntemi ile düzeltilen bölgelerhasar kaydınızın daha düşük olmasını sağlayacaktır. 

Kategoriler: Hizmet

1 yorum

Hakan E. · 5 Mayıs 2020 23:16 tarihinde

Kaç yere gittim yapılmaz dediler boyası atar dediler yenisini al dediler ama Kırıkkale pars göçük düzeltme kırıkkale bayisi işin hakkını verdi tek kelimeyle mükemmel bir işçilik yaptı aldığı para helalı hoş teşekkürler pars Kırıkkale

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.